BABÍ LÉTO: 25.09. - 09.10.2022

35 420,-

Léčebný pobyt zahrnuje:

  • 14 nocí ve Spa Resortu PAWLIK - AQUAFORUM **** - budova B
  • plnou penzi (snídaně, oběda a večeře)
  • all inclusive nápoje - neomezená konzumace vybraných studených, teplých, alkoholických a nealkoholických nápojů během obědů a večeří
  • vstupní a výstupní lékařskou prohlídku
  • 36 léčebných procedur (kombinaci procedur určuje lékař při vstupní prohlídce)
  • neomezený vstup do akvaparku Aquaforum od pondělí do neděle

Bonusové služba navíc

  •  jízda vlakem I. třídou tam i zpět za 299 Kč 
*Vlaková jízdenka je platná odkudkoliv z České republiky až do Františkových Lázní a je platná na jakýkoliv vlakový spoj včetně Pendolina, na který je nutné si zakoupit místenku. Poukázku na přepravu je možné si objednat pouze u společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s. v rámci pobytu Bonus, poukázka vám bude zaslána po zaplacení zálohy.

Termín pobytu: 25.09. - 09.10.2022

Uvedená cena se vztahuje na osobu a celý pobyt ve dvoulůžkovém pokoji bez rozdílu kategorie vyjma kategorií Superior, Deluxe a Apartmá. Doplatek za jednolůžkový pokoj na poptávku. V ceně je započítaná sleva pro klienty partnerských zdravotních pojišťoven (VZP, ZPMV, OZP, ČPZP, ZPŠ, RBP, VOZP), při příjezdu na pobyt je potřeba předložit kartu zdravotní pojišťovny. Pobyt začíná v den příjezdu večeří a končí snídaní v den odjezdu. Místní poplatek z pobytu bude připočten u povinných osob k ceně pobytu na základě obecně závazné vyhlášky města Františkovy Lázně dle platného znění ve výši 50 Kč za osobu a den. Kulturní poplatek dle podmínek stanovených ve VOP a cenových ujednání Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. / Lázně Františkovy Lázně a.s. je zahrnut v ceně pobytu a není účtován zvlášť.

Objednat za 45 500,- 35 420,-