CENOVÁ BOMBA - BONUS V HOTELU JESENIUS **

21 910,-

LÁZEŇSKÝ HOTEL JESENIUS **

Léčebný pobyt zahrnuje:

  • 14 nocí v lázeňském hotelu Jesenius **
  • plnou penzi (snídaně, oběda a večeře)
  • all inclusive nápoje - neomezená konzumace vybraných studených, teplých, alkoholických a nealkoholických nápojů během obědů a večeří
  • vstupní a výstupní lékařská prohlídka
  • 36 léčebných procedur (kombinaci procedur určuje lékař při vstupní prohlídce)

Bonusové služby navíc 

  • neomezený vstup do akvaparku Aquaforum po dobu pobytu
  • jízdenka na vlak I. třídou tam i zpět za příplatek 299 Kč*

* Vlaková jízdenka je platná odkudkoliv z České republiky až do Františkových Lázní a je platná na jakýkoliv vlakový spoj Českých drah včetně Pendolina. Zvýhodněnou jízdenku je možné si objednat pouze u společnosti Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. a Lázně Františkovy Lázně a.s. Po uhrazení zálohy na pobyt vám zašleme kód pro nákup jízdenky v e-shopu Českých drah.

Termín pobytu: 09.10. - 23.10.2022

Uvedená cena se vztahuje na osobu a celý pobyt ve dvoulůžkovém pokoji bez rozdílu kategorie,  v tomto termínu není možné kombinovat nabídku se slevami včetně slevy VIP Clubu Františkovy Lázně. V ceně je započítaná sleva pro klienty partnerských zdravotních pojišťoven (VZP, ZPMV, OZP, ČPZP, ZPŠ, RBP, VOZP), při příjezdu na pobyt je potřeba předložit kartu zdravotní pojišťovny. Pobyt začíná v den příjezdu večeří a končí snídaní v den odjezdu. Místní poplatek z pobytu bude připočten u povinných osob k ceně pobytu na základě obecně závazné vyhlášky města Františkovy Lázně dle platného znění ve výši 50 Kč za osobu a den. Kulturní poplatek dle podmínek stanovených ve VOP a cenových ujednání Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. / Lázně Františkovy Lázně a.s. je zahrnut v ceně pobytu a není účtován zvlášť.

Objednat za 24 080,- 21 910,-